Cork Disc BURL MIX WHITE 6.35 mm
Na stanie
SKU: BURLMIXWHITE6.35 mm
Obliczanie...
Opis produktu
Krążek korkowy z mieszanki korka białego
32 mm x 6,35 mm
Średnica wewnętrzna: 6 mm